Стейк Рібай

752,00
грн.

Стейк Рібай

Стейк Рібай має австралійське коріння. Проте завдяки простоті приготування, високому ступеню мармуровості й ніжності м`яса його сміливо можна назвати найпопулярнішим стейком у світі.

Насичений смак стейка не потребує додаткових спецій чи маринування. А частина відрубу дозволяє готувати його будь-яким зручним способом: на грилі, на пательні, на відкритому вогні чи в духовці.

Щоб насолодитися смаком преміального м`яса не потрібно жодних інших інгредієнтів. Усе, що потрібно для ідеального стейка вже входить до набору. Просто потрусіть м`ясо гімалайською сіллю, сумішшю перців та змастіть оливковою олією.

Рекомендований ступінь просмаження для стейка Рібай — medium. Для цього обсмажуйте його рівномірно протягом 2,5 хвилин з кожного боку.

4 причини замовити м`ясо в мережі магазинів-ресторанів «М`ясторія»:

  • вигідна ціна. Ми гарантуємо, що ви не знайдете м’яса такої ж якості за нижчою вартістю;
  • доставка товару Києвом та Україною. Замовляйте товар на сайті, а ми доставимо його за адресою в комфортний для вас час;
  • зручність зберігання. Ми доставляємо товар у спеціальній захисній упаковці. Вона дозволяє зберігати попередньо охолоджене м`ясо до місяця при температурі від 0° до 5° С.
  • фірмова продукція. Ми отримуємо сировину від сертифікованих постачальників. Тварини отримують натуральний раціон і ретельний догляд, що забезпечують високі смакові характеристики м’яса.

Товар доставляємо за зазначеною адресою по Києву та Україні у фірмовій упаковці. Оплатити покупку можна зручним способом: картою або готівкою при отриманні замовлення. Також ви завжди можете придбати стейк у мережі магазинів «М`ясторія».

Вага: 350 г (215 грн / 100 г)