Біфштекс з яловичини Абердин

213,00
грн.

Біфштекс з яловичини Абердин

Два соковиті біфштекси для бургерів виготовлено з преміальної яловичини породи Абердин. Вона має високий ступінь мармуровості — співвідношення м`яса та жиру, що надає біфштексам виняткову ніжність.

Ми обираємо лише відбірну яловичину з фермерських господарств де тварини отримують виключно натуральне харчування та ретельний догляд. Це забезпечує неповторний смак і виняткову якість нашої продукції.

Склад: біфштекс (яловичина Абердин вологої витримки, сіль, перець), оливкова олія «EVOO». Готувати на звичайній або тефлоновій пательні, у духовці з конвектоматом, на грилі або барбекю.

Детальніше про приготування біфштекса:

  • дайте біфштексу природним чином нагрітися до кімнатної температури. Потім приберіть вологу з поверхні біфштексу за допомогою паперового рушника;
  • розігрійте пательню, змастіть її оливковою олією і покладіть біфштекс;
  • обсмажте його на середньому вогні;
  • після того, як біфштекс підсмажиться з одного боку, лопаткою обережно переверніть його на іншу сторону. В середньому одна сторона просмажується 7 хвилин;
  • слідкуйте, щоб вогонь не був сильним, інакше біфштекс посмажиться зовні і залишиться сирим усередині.

Товар доставляємо за зазначеною адресою по Києву та Україні у фірмовій упаковці. Оплатити покупку можна зручним способом: картою або готівкою при отриманні замовлення. Також ви завжди можете придбати біфштекси для бургерів у мережі магазинів «М`ясторія».

Вага: 300 г ( 71 грн / 100 г)